O nás

Kdo jsme

Dnešní Zakladači vznikli na konci roku 2018, kdy se Kateřina Heidt rozhodla spojit své mnohaleté know-how ze světa účetnictví, podnikových financí a komunikace s veřejnou správou, s velmi poptávanou službou efektivního a rychlého zakládání a správy společností.

Tato správa probíhá ve dvou rovinách. Jednak je to automatizované zakládání společností prostřednictvím webových aplikací a dále je to individualizovaná správa společností (změny, přeměny, likvidace, komunikace s veřejnou správou).

Díky jedinečnému know-how a přístupu se v roce 2019 podařilo najít společnou řeč s Komerční bankou a rozšířit dále portfolio poskytovaných služeb.

V právních záležitostech spolupracujeme s advokátní kanceláří PRŮCHOVÁ & PARTNERS, se kterou nás pojí podobná filosofie.

Spolupracujeme s Komerční bankou

S nově založenou společností můžete využít kompletní nabídku pro začínající podnikatele od Komerční banky. Zvýhodněný Profi účet, financování rozjezdu podnikání s Profi úvěrem Start až 1 000 000 Kč nebo až 50 000 Kč ihned po otevření účtu s kreditní kartou nebo povoleným debetem. Komerční banka podporuje podnikatele i nad rámec bankovních služeb. Díky partnerům můžete využít zvýhodněných nabídek, jako například tvorba webu s Digitální dílnou, rychlou a snadnou fakturaci od Fakturoidu, online účetnictví od Trivi a další.

Pro začínající podnikatele provozujeme portál nastartujtese.cz, kde naleznete spoustu rad a tipů pro své podnikání a každoročně vyhlašujeme soutěž o 300 tis. Kč pro nejlepší podnikatelský projekt. Soutěž běží od května do začátku září.

Kam dál ?


tým zkušených
právníků a notářů

stovky
založených firem

Kontakt

Telefon: +420 733 214 891
E-mail: podpora@zakladaci.cz

   Jsme na Facebooku

Provozovatel

Zakladači s.r.o.
Gutova 3317/15
Praha 10 - Strašnice, 100 00

IČO: 05622701
DIČ: CZ05622701