Úpravy společností

Změna sídla firmy

Potřebujete změnit sídlo vaší společnosti? Je jedno, zda se jedná o změnu v rámci obce uvedené ve Vaší společenské smlouvě či zakladatelské listině nebo o přesun sídla kamkoliv jinam po České republice, vše zařídíme za vás.

Během Vašeho podnikání se může stát, že chcete přesunout sídlo Vaší společnosti. Veškerou administrativu jsme schopni zajistit za vás, a to i v případě, že nové sídlo ještě nemáte a sháníte virtuální. Zajistíme veškeré právní úkony nutné pro změnu sídla. Stačí jen vyplnit náš formulář, podepsat plnou moc a můžete veškeré starosti pustit z hlavy.

Změna společenské smlouvy

Vaše společenská smlouva určuje klíčové stanovy pro vaši společnost. Naši specialisté vám pomohou se všemi potřebnými změnami a postarají se o rychlý průpis změn do obchodního rejstříku.

Pokud potřebujete změnit vaši společenskou smlouvu či zakladatelskou listinu, obraťte se na nás. Rychlost našich služeb oceníte zejména v případech, kdy potřebujete přidat nového společníka, starého společníka odebrat, převést mezi společníky jejich podíly, upravit jednatele a způsob jednání za vaši společnost nebo jen změnit název vaší společnosti. Nové znění vaší společenské smlouvy bude precizní a určité. Pokud chcete změnit předmět podnikání či obory činnosti, rychlá změna živnostenského oprávnění je pro nás samozřejmostí. Vyřídíme veškerou administrativu potřebnou k získání živnostenského listu, včetně doložení potřebných náležitostí.

Převod společnosti

Poradíme jak na převod společnosti a zařídíme za Vás vše potřebné.

S námi máte jistotu, že celý proces proběhne v co nejkratší možné době a změna bude okamžitě vyvěšená v obchodním rejstříku. Zajistíme i všechny další potřebné úkony – zejména sepsání smlouvy o převodu podílu, přípravu veškeré dokumentace potřebné k dokončení právního jednání či získání výpisu z rejstříku trestů, katastru nemovitostí a dalších rejstříků. Bez problémů obstaráme i případnou změnu živnostenského oprávnění.

Více informací pro začínající podnikatele najdete na www.nastartujtese.cz.
Kam dál ?


tým zkušených
právníků a notářů

stovky
založených firem

Kontakt

Telefon: +420 733 214 891
E-mail: podpora@zakladaci.cz

   Jsme na Facebooku

Provozovatel

Zakladači s.r.o.
Gutova 3317/15
Praha 10 - Strašnice, 100 00

IČO: 05622701
DIČ: CZ05622701